صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تسهیلات ویژه پلیس راهور تهران در یوم الله 22 بهمن

تسهیلات ویژه پلیس راهور تهران در یوم الله 22 بهمن اعلام شد.

سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار سایت راهور، در رابطه با محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی برای روز 22 بهمن ضمن تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی بیان داشت: این پلیس تمهیداتی برای فراهم آوردن راهپیمایی با شکوهی اندیشیده است. از ساعت 7 صبح تردد انواع وسایل نقلیه در مسیر خیابان آزادی و انقلاب ممنوع خواهد بود.
سردار مهماندار در ادامه افزود: در مسیرهای منتهی به خیابان‌های آزادی و انقلاب و مسیر اصلی راهپیمایی، از محدوده میدان امام حسین(ع) تا میدان آزادی ازساعت 12 شب قبل پاکسازی انجام خواهد گرفت. توقف در فاصله 100 متری حاشیه خیابان‌های منتهی به مسیرهای راهپیمایی، ممنوع خواهد بود، و در صورت مشاهده، خودرو های پارک شده توسط عوامل پلیس اعمال قانون و به پارکینگ انتقال داده می‌شوند.
وی در خصوص مسیرهای جایگزین برای تردد گفت: شهروندان  از مسیرهای موازی و جایگزین با خیابان آزادی برای عبور و تردد خود استفاده نمایند.
سردار مهماندار در پایان متذکر شد: راکبین موتورسیکلت از حرکت در مسیرهای راهپیمایی خوداری نمایند، و چنانچه قصد شرکت در راهپیمایی را دارند در نزدیک‌ترین محل مجاز وسیله نقلیه خود را پارک نموده و به خیل جمعیت بپیوندند، در صورت مشاهده حرکت موتورسیکلت در بین جمعیت، برخود لازم توسط عوامل پلیس صورت خواهد گرفت.
انتهای پیام


١٨:٣٨ - شنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ٤٢٨٧    /    تعداد نمایش : ١٨٠٨خروج
ارتقاء امنیت وب با وف بومی