صفحه اصلي > اخبار پربیننده 
 


  چاپ        ارسال به دوست

توصیه های ترافیکی پلیس راهور ناجا به راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن

پلیس راهور ناجا با تبریک مجدد یوم الله 22 بهمن و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی توصیه‌هایی را به راهپیمایان ارایه کرد.
به گزارش سایت راهور، به راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن توصیه می‌شود به جهت روانسازی بار ترافیکی و برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم موارد زیر را رعایت کنند:
1-    از وسایل نقلیه عمومی پیش بینی شده مثل اتوبوس، تاکسی و مترو استفاده نمایند.
2-    در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی اعم از خودرو یا موتورسیکلت، حتما از پارکینگ های پیش بینی شده در مبدأ راهپیمایی استفاده نمایند.
3-    اگر از معابر عمومی برای متوقف کردن وسیله خودتان برای حضور در راهپیمایی استفاده کردید، حتما در محل های مجاز و بدون ایجاد سد معبر نسبت به پارک نمودن وسیله نقلیه در منتهی الیه سمت راست اقدام کنید.
4-    بر اساس مقررات راهنمایی و رانندگی، ورود وسایل نقلیه به داخل دسته جات، هیئت ها و راهپیمایی ها ممنوع است. بنابراین هموطنان عزیز به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.
5-    راهپیمایان دقت کنند علیرغم توصیه هایی که به رانندگان شده، لكن هر زمان تردد پیاده برای رسیدن به مسیرهای راهپیمایی، مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا در این روز عزیز شاهد سوانح ترافیکی نباشیم.
6-    رانندگان دقت کنند در روز ۲۲ بهمن به طور طبیعی و خودجوش با افزایش تردد عابران پیاده در معابر مواجه هستیم، لذا با دقت بیشتر و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.
7-    برای متوقف شدن وسایل نقلیه شخصی راهپیمایان در ۲۲ بهمن، توقفگاه‌هایی در قبل از مبدأ راهپیمایی پیش بینی شده تا راهپیمایان از آنها استفاده کنند.
انتهای پیام


٠٩:٥٩ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ٤٢٨٨    /    تعداد نمایش : ١٤١٣خروج
ارتقاء امنیت وب با وف بومی