صفحه اصلي > اخبار پربیننده > مهمترین اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

هشدار رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به رانندگان: محورهای هراز، فیروزکوه و چالوس از بعدازظهر برفی است

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به رانندگان هشدار داد: محورهای هراز، فیروزکوه و چالوس از بعدازظهر برفی است.
سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت راهور افزود: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته بارش برف را از ساعات بعدازظهر در محورهای شمالی خواهیم داشت بر این اساس تاکید می‌کنیم رانندگان برای تردد در این محورها حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
وی افزود: همین شرایط را با شدت بیشتر برای روزهای یکشنبه و دوشنبه در محورهای استان‌های خراسان شمالی و رضوی نیز انتظار داریم.
رحمانی در خصوص آخرین وضعیت راه‌های کشور نیز گفت: هم‌اکنون بارش برف در استان‌های آذربایجان غربی(محور دندی -  تکاب)، ایلام(محور سرابله – ایلام)، همدان(محورهای همدان – کرمانشاه گردنه اسدآباد و همدان – قزوین گردنه آوج)، اردبیل(محور خلخال - اسالم)، کردستان(محورهای سنندج – مریوان, سقز – دیواندره و بیجار - دیواندره)، زنجان(محورهای دندی – تخته سلیمان, زنجان – طارم, قیدار – ابهر, قیدار – زنجان و قیدار - همدان)، چهارمحال و بختیاری(محور کوهرنگ)، کرمانشاه(محورهای پاوه – جوانرود و کرمانشاه – اسلام آباد) و گیلان(محورهای اسالم- خلخال و پونل - خلخال) گزارش شده است.
وی با اشاره به این که بارش باران نیز در استان های زنجان, مازندران, خوزستان, ایلام, کرمانشاه, لرستان, مرکزی و گیلان(اکثر محورها)، استان آذربایجان شرقی(محور هشترود – زنجان) و استان اصفهان(محور گلپایگان به خوانسار و کاشان به نطنز) ادامه دارد تصریح کرد: در استان آذربایجان غربی و اردبیل(اکثر محورها) و استان آذربایجان شرقی(محورهای  جلفا – مرند و تبریز - زنجان) مه گرفتگی همراه با کاهش دید مشاهده می‌شود.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: در عین حال در استان زنجان(محور زنجان – طارم) و استان کرمانشاه(محور پاوه – جوانرود) تردد تنها با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
انتهای پیام


١٢:١٤ - شنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ٤٢٨٥    /    تعداد نمایش : ١٣٧٠خروج
ارتقاء امنیت وب با وف بومی